Jei jums patiko mano atliktas darbas, tai  prašau parašyti atsiliepimą 🙂

Vardas pavardė (Privalomas laukas)
Prisegti nuotraukas:
El. paštas (Privalomas laukas) Rodyti el. p. viešai?
Tel. Nr.:
 Rodyti telefono nr. viešai?
Atsiliepimas*

Atsiliepimai

Jevgenij Juralovič

Tomo dėka pastačiau ir apšiltinau karkasini namą http://www.bildukonamai.lt/namo-projektas-2/ įskaitant visų medžiagų palankiomis man kainomis tiekimą. Darbai buvo atlikti nepažeidžiant suderintų laiko terminų ir pagal suderintą prieš statybų pradžią kaina. Statybos metu Tomas pasirūpino tokiais mazgais, kurie nenurodomi projektuose, bet tikrai prailgins namo ilgaamžiškumą bei taupys jo šilumą. Praėjus jau metams nuo dėžės pastatymo kreiptis į Tomą dėl namo statybos broko neteko. Teko bendrauti iki šiol, ir sėkmingai, dėl papildomų darbų.

Neringa Mueller

Noriu padekoti Tomui uz laiku, pagal sutarta biudzeta ir kokybiskai pastatyta nama Slengiuose, Klaipedos r. Visus potencialius klientus noriu paskatinti pasikliauti Tomo profesionalumu bei saziningu, kokybisku darbu. Tomas yra lengvai bendraujantis, visuomet i kliento norus atsizevlgiantis statybininkas. Statybu metu teko bendradarbiauti su ivairiomis imonemis, taciau noriu pagirti Toma uz tai jog yra visada pasiekiamas, pasiruoses isspresti bet kokius statybu metu iskilusius klausimus bei problemas, bei uz jo izvalguma ir patarimus gerinant projekto sprendimus.

Rasa Krutiniene

Super meistras! Sąžiningai, atsakingai dirbantis. Profesionalas, nusimanantis savo darbe. Ne tik viską idealiai padare, bet ir ištaisė architekto klaidas statydamas. Rasa

 

 
 
© 2016-2018 Karkas.lt Visos teiės saugomos.