Karkasinių namų statyba

Statau karkasinius namus jau ant esamų pamatų (prieš tai, patariu pasidomėti kokio pločio jie turėtų būti, kurioms vidinėms sienoms to pamato reikės ir pan.). Namo karkasą renku vietoje, naudoju karšto cinko vinis, kurios šaudomos pneumatine viniakale. Pats karkasas rinkimo būdas yra skandinaviško (kanadietiško) tipo. Fasadai, tik ventiliuojami ar tai būtų medinių dailylenčių, klinkerio plytų, tinkuota namo apdaila. Jei ne ventiliuojamas fasadas, tuomet karkasas apkalamas specialia tinkuojama plokšte, kuri leidžia išsikvėpuoti konstrukcijai, jis apdirbamas kvėpuojančiu dekoratyviniu tinku. Vidų galiu paruošti iki dalinės apdailos (t.y. špakliavimo, dažymo, plytelių klijavimo), jei vidaus apdaila medinės dailylentės, tuomet iki rakto. Elektros, santechnikos darbus palieku savo srities specialistams.

Garažų, pirčių statyba

Renku vietoje karšto cinko vinimis naudodamas viniakales. Pagrindinė fasado apdaila – medinės dailylentės. Galiu pabraižyti eskizą (būna sunku įsivaizduoti kaip atrodys statinys, tad pateikiu variantus, su stogo nuolydžiais). Atvykstu į vietą aptarti detales, kad būtų aiškus konstruktyvas, paskaičiuoju medžiagų kiekius,  darbų kainą. Galiu suorganizuoti visų medžiagų pirkimą, kad Jūsų neapkrauti papildomais rūpesčiais.

Priestatų statyba

Karkasiniai priestatai yra labai lankstūs, tad juos galiu pristatyti tiek prie mūrinio, medinio ar net rąstinio pastato sienų. Dažniausiai sprendimai priimami apžiūrėjus objektą vietoje, tad nebijokite susisiekti, atvyksiu ir rasime išeitį.

Stogų dengimas

Dengiu šlaitinius stogus, Jūsų pasirinktą stogo dangą (skarda, čerpės, šiferis, bituminės čerpės, bituminė danga). Darbų pasirinkimas, pagal Jūsų poreikį:

 • Murlotai
 • Gegnės
 • Difuzinė plėvelė
 • Ventiliaciniai tašeliai
 • Grebėsai
 • Stogo danga
 • OSB ar kitos plokštės kalimas
 • Vėjelentės
 • Pakalimai
 • Pastogės tinklelis nuo vabzdžių
 • Lietaus sistema

Patarimas: Jei yra galimybė statant naują stogą prašykite atlikti pakalimų, vėjalenčių montavimo darbus, nes pastačius namą, vėliau yra sunku prisiprašyti atlikti šiuos darbus ir kaina montavimo bus didesnė. Kitas dalykas, Jūs nematysite ar gegnės yra lygiai sumontuotos, todėl kiti meistrai turės lyginti gegnių apačias, kad ištaisyti nelygumus, kitaip tariant sumokėsite už paslaugas nebūdami tikri dėl kokybės.

Terasų įrengimas

Įrengiu terasas, poreikiui esant su stogeliu, tvorelėmis. Maumedžio ar kito spygliuočio medžio. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į tai, kad norint išlaikyti estetinį vaizdą, maumedžio terasines lentas reikia alyvuoti (kartą ar daugiau į metus), kitu atveju ji po keletos mėnesių pradeda pilkuoti. Polių betonavimo darbus taip pat galiu atlikti, nes tam reikia nuimti tikslius aukščius.

Kiti darbai

Taip pat atlieku šiuos darbus:

 

Gipskartonio montavimas (sienos, lubos, mediniai, metaliniai karkasai)

OSB ar kitų plokščių kalimas (sukimas)

Laminato klojimas

Langų, durų montavimas

Vidaus ir lauko dailylenčių kalimas

Pastogių pakalimų įrengimas

Kiti darbai

 
 
© 2016-2020 Karkas.lt Visos teiės saugomos.